Hakkımızda

Biz Kimiz?

GÜNIŞIĞI EĞİTİM ARAÇLARI 1994 yılında okul öncesi araç gereçleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Ülkemizde gelişmekte olan Anaokulu sektöründe ilk kurulan firmalardan olup sektörde pek çok yeniliği gerçekleştirmiştir. 1998 Yılından itibaren üretim faaliyetine geçen firmamız okul mobilyalarını Anaokulu, İlköğretim ve Üniversite Mobilyalarını üretmeye başlamıştır.

GÜNIŞIĞI EĞİTİM ARAÇLARI 1994 yılında okul öncesi araç gereçleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Ülkemizde gelişmekte olan Anaokulu sektöründe ilk kurulan firmalardan olup sektörde pek çok yeniliği gerçekleştirmiştir.

1998 Yılından itibaren üretim faaliyetine geçen firmamız okul mobilyalarını Anaokulu, İlköğretim ve Üniversite Mobilyalarını üretmeye başlamıştır.

ISO 9001-2008 Belgesiyle Kalite Yönetim Sistemini belgelendirmiştir. Türk Patent Enstitüsünce Tescil edilmiş GÜNIŞIĞI MARKASINA sahip olan firmamız aynı zamanda Türk Standartları Enstitüsünce verilen İmalata Yeterlik ve Kalite Uygunluk Belgeleri ,Sanayi Bakanlığınca verilen GARANTİ BELGELERİNE sahip olan firmamız halen 5000m2 kapalı alanda Torbalı Pancar Sanayi Bölgesi İZMİR'de imalatını sürdürmekte olup müşteri memnuniyeti için gerekli yapısal organizasyonunu sağlamış bir firmadır.

Kurumlara, Kreş ve Anaokulu Mefruşatı, Okul Araç ve Gereçleri, Büro Mefruşatı, Yurt - Pansiyon mefruşatı, Milli levhalar katagorilerinde hizmet vermektedir.

GRUP FİRMAMIZDA 

OFİS MOBİLYALARI

OKUL MOBİLYALARI

OYUNCAK

PARK BAHÇE EKİPMANLARI

ŞANTİYE - PREFABRİK DONANIMLARI

GENÇ ODASI -BANYO - MUTFAK- MODÜLER MOBİLYA

KIRTASİYE ÜRÜNLERİ

PARK BAHÇE EKİPMANLARI

üretimleri yapılmaktadır.

Franchising

Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım